[cq_vc_dagallery images=”23111,22396,23110,22614,22606,23109,22898,22768,22848,22286,22403,22305,23108,22480,23094″ gallerywidth=”100%” width=”230″ height=”150″ margin=”5px” thumbtitle=”Masz kilka pomysłów na promocję?,Zapomnij o kosztach produkcji i dystrybucji!,Projektuj pętle reklamowe!,Bądź innowacyjny!,Zarządzaj i kontroluj!,Od idei do emisji w kilka chwil!,Różnorodność nośników!,Różnorodność nośników!,Różnorodność nośników!,Dopasuj treści.,Reaguj na otoczenie.,Wspieraj sprzedaż.,Bądź autorem sukcesu!,Błyskawiczne raportowanie!,Strong Signage ma ogromne możliwości.,” thumbdesc=”To dobrze! Nie musisz się ograniczać! Sprawdź najlepsze z nich.,Możesz łatwo sprawdzić skuteczność każdej z koncepcji i wyłonić najlepszą!,Ułóż reklamy w najlepszej kolejności i określ czas wyswietlania. Zdalnie steruj monitorami.,Nawet bez przygotowania informatycznego poradzisz sobie z obsługą programu i ułożysz skuteczne bloki reklamowe.,Steruj pracą monitorów zlecając ich automatyczne włączanie w godzinach pracy! W każdej chwili możesz je zdalnie skontrolować.,Jeszcze nigdy tak szybko i tanio Twoje koncepcje nie docierały do lokalizacji reklamowych.,Twoje reklamy mogą wyświetlać się również na tabletach!,Wyświetl kreacje reklamowe na dużych monitorach lub kioskach multimedialnych.,Nie pozwól się ograniczać! Każdy monitor może zamienić się w Twój ekran reklamowy lub informacyjny.,Na Twoich monitorach może wyświetlać się każdy typ treści.,Zmiany w scenariuszach wyświetlania mogą również pochodzić z sygnałów odbieranych od opcjonalnych systemów np. rozpoznających płeć widza.,Łącz systemy aby jeszcze pełniej dopasować się do możliwości i potrzeb Klienta.,Ogromne oszczędności i zwiększenie sprzedaży mogą być Twoją zasługą.,Łatwość integracji i otwartość na zmiany daje Ci szansę praktycznie natychmiastowego pomiaru skuteczności.,Strong Signage dostępny jest w wielu wersjach konfiguracyjnych więc może doskonale wpasować się w Twoje potrzeby i możliwości. ,” color=”#ffffff” background=”#0058c4″ opacity=”0.8″ padding=”10px” onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” custom_links=”javascript:;”]

Mocne filary naszej oferty.

Dobry czas na współpracę.

Kompleksowa obsługa – Zarządzanie systemem i przygotowanie treści.

Od wielu lat towarzyszymy ciekawym realizacjom łączącym technologie prezentacji obrazu i marketing – w małym i wielkim formacie. Bez względu na to, czy potrzebujesz monitorów prezentacyjnych, projektorów multimedialnych czy ścian video – znajdziesz je w naszej ofercie! Łączymy dostarczane urządzenia prezentacyjne z systemami informatycznymi umożliwiającymi dalsze przetwarzanie obrazu. Oferujemy możliwość bardzo precyzyjnego nimi sterowania, również za pomocą systemów Digital Signage. Wdrażamy w tym celu również nasz autorski system – Strong Signage. Zawiera on wiele unikalnych, marketingowych rozwiązań, które w znaczący sposób zwiększają skuteczność emitowanych treści i przekładają się na sprzedaż produktów i usług oraz rozpoznawalność marki. Tworzący go specjaliści szczególną troskę przyłożyli do kwestii tzw. „usability” sprawiając, że jest on intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze nawet przez kadrę bez kierunkowego przygotowania informatycznego.

Więcej pracujemy i żyjemy szybciej! Chcemy być postrzegani jako konsumenci inteligentni, świadomie dokonujący wyborów. Czujemy się zalani potokiem komercji i dlatego często odwracamy się od „zwykłych” bloków reklamowych. Wymagamy od reklamy więcej! Potrzebujemy nowego bodźca, który przykuje naszą uwagę. Warstwa informacyjna pojawiająca się obok warstwy reklamowej, daje odbiorcy wrażenie otrzymywania korzyści. Zapoznaje się on z wiadomościami dnia, kursami walut czy giełdy, informacjami o polityce i gospodarce, czy choćby o pogodzie lokalnej i na świecie. Towarzyszący takim informacjom przekaz reklamowy odbierany jest wtedy w sposób zupełnie inny. Nabiera świadomie i podświadomie pozytywnego wymiaru. Jego odbiór staje się zamierzony a skuteczność większa. Dostarczamy zróżnicowane serwisy informacyjne, które ten cel urzeczywistniają.

Przygotowanie skutecznego zestawu treści wyświetlanych na monitorach reklamowych wymaga połączenia kilku niezwykle istotnych umiejętności. Przede wszystkim jest to rozumienie rynku i konsumentów oraz prawidłowa identyfikacji grupy docelowej. Dodatkowo wymagana jest znajomość technik marketingowych oraz wsparcie ze strony copyright’erów i grafików a często również programistów. Wszystko to możemy zaoferować jako jeden pakiet usług – w formie outsourcingu obsługi Państwa systemu Digital Signage. Praktyka udowodniła, że może to być bardzo korzystny wariant współpracy, umożliwiający każdemu dysponowanie sporym zapleczem kompetencji już na starcie. Przekłada się to na oferowanie atrakcyjnych, profesjonalnie przygotowanych a przede wszystkim skutecznych treści przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Przykłady wdrożeń i zastosowań technologii Digital Signage