Administracja publiczna | Urzędy

Technologia Digital Signage doskonale sprawdza się w Urzędach Administracji Publicznej.

Dla Urzędów Pracy przygotowano pętlę informacyjną z bieżącymi zagadnieniami ważnymi dla petentów: krótkie porady prawne, informacje o dotacjach, targach pracy, stażach i wolnych stanowiskach pracy.

Administrator na bieżąco może reagować na zachodzące w poszczególnych placówkach zmiany. Opierając się na zapotrzebowaniu danego Urzędu: m.in. aktualne oferty pracy z określonego regionu, modyfikuje, uaktualnia i wysyła wyświetlane dane do konkretnej placówki.

Ekran wykorzystywany jako medium informacyjne, wskazujące gdzie i kiedy można załatwić daną sprawę oraz wyświetlające komunikaty o zasadach funkcjonowania placówek to bezpośrednia pomoc i odciążenie dla urzędników.

Oprócz informacji wyświetlany jest również kod QR, przekierowujący na stronę z ofertami pracy i dokumentami aplikacyjnymi do pobrania.

Istnieje możliwość wykorzystania ekranu jako aplikacji z systemem kolejkowym, drukującym bilety do poszczególnych oddziałów.

W Urzędach Miejskich Technologia Digital Signage stanowi doskonałą alternatywę dla punktu informacyjnego. Wyświetlane rozkłady jazdy, plany miasta a także informacje o wydarzeniach kulturalnych odciążają pracowników urzędu a także generują znaczne oszczędności przy produkcji materiałów reklamowych i promocyjnych.

Wbudowana kamera umożliwia wysłanie wirtualnej pocztówki z własnym zdjęciem.