Tworząc aplikację Strong Signage przyświecał nam cel o tyle jasny, co trudny w realizacji. Mnogość funkcji i opcji administracyjnych okazała się być iście imponująca. Mamy nadzieję, że nasze starania uwieńczone zostały sukcesem.

Koncept systemu Strong Signage zakłada współgranie dwóch kluczowych aplikacji. Aplikacja Strong Signage Serwer odpowiedzialna jest za agregowanie materiałów do wyświetlania, tworzenie pętli reklamowych i projektów ekranów. W dalszej części odpowiedzialna jest ona za komunikację z monitorami rozsianymi po praktycznie dowolnym obszarze. Komunikacja niezbędna jest zarówno w kontekście dostarczania treści i scenariuszy wyświetlanych treści jak i kontroli pracy urządzeńi sterowania nimi.

Drugim niezbędnym ogniwem systemu jest aplikacja Strong Signage Player. Dba ona za bezpośrednie sterowanie monitorami jak i odgrywanie otrzymanych treści, zgodnie z zadanym scenariuszem. Zadaniem Playera jest również monitorowanie parametrów pracy urządzeń i raportowanie aplikacji Serwer wszelkich zdarzeń nieprzewidzianych. Dzięki takiemu podejściu gwarantujemy niezakłócone wyświetlanie materiałów i najszybszą możliwą interwencję w przypadku ewentualnych zdarzeń, np. wyłączenia monitora przez osobę postronną lub na skutek awarii. Dla uzyskania optymalnej jakości i niezawodności rekomendujemy lub dostarczamy dedykowane podzespoły i komputery. Dostarczamy kompleksową usługę. Od doradztwa przy tworzeniu sieci Digital Signage po raport ze skuteczności jej działania.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Schemat koncepcji działania systemu

Strong Signage

Uczymy się i rozwijamy wspólnie z naszymi Klientami. Jeżeli nasze koncepcje nie uwzględniają czegoś intersującego z punktu widzenia naszego Klienta, to chętnie uwzględnimy jego sugestie i poddamy nasz system modyfikacjom.

Czekamy na Państwa uwagi.

Napisz do nas

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagany)

  Kontakt telefoniczny (wymagany)

  Nazwa firmy (wymagana)

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha

  Przepisz treść z tego pola do formularza poniżej.