team2

Jesteśmy pasjonatami marketingu i nowoczesnych technologii. Od kilkunastu lat nasze koncepcje i produkcje pomagają naszym klientom w realizacji kompleksowych przedsięwzięć z obszarów promocji produktu, promocji marki i dostarczania informacji. Łączymy nasze doświadczenia i nowoczesną techologię, by działać efektywnie i innowacyjnie.

Zespół twórców aplikacji Strong Signage składa się zarówno z doświadczonych programistów jak również wszechstronnych praktyków marketingu. Aplikacje naszego autorstwa wykorzystują codziennie dziesiątki tysięcy użytkowników. Zawsze wypatrujemy nowości technologicznych oraz marketingowych, analizujemy je i łączymy w rozwiązania generujące korzyści dla naszych klientów i partnerów.

Oferujemy skuteczne doradztwo w zakresie projektowania a także wdrażania systemów informatycznych, również z wykorzystaniem Digital Signage.

team

Digital Signage to Strong Signage!

Dysponujemy pokaźnym pakietem sprawdzonych rozwiązań, ale też uczymy się i rozwijamy wspólnie z naszymi Klientami. Zawsze jesteśmy otwarci na zmiany i gotowi, by koncepcje naszych klientów implementować z naszym produktem. Sprawdź naszą skuteczność.

Czekamy na Państwa kontakt.

Adres:

Wyspiańskiego 4/5, 01-577 Warszawa

Telefony:

+48 22 839 0 600, +48 600 800 007

Napisz do nas

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagany)

  Kontakt telefoniczny (wymagany)

  Nazwa firmy (wymagana)

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha

  Przepisz treść z tego pola do formularza poniżej.